Surveillance Station

Ochrana a zabezpečení prostředí budov, lidí a majetku představují nezbytnou součást života. Monitorovací systémy Synology vám nabízejí možnosti komplexního řešení a ručí tak za maximální ochranu i následná vyšetřování. Investice do monitoringu vám zajistí klid a bezpečí.

synology_ss

Absolutní bezpečnost

Stanice Surveillance Station je vhodná pro všechny typy sledovacích systémů jakéhokoli rozsahu. Ať už se jedná o komerční, průmyslovou nebo rezidenční oblast, je videozáznam ze sledování dostupný kdykoli a kdekoli, ať z prohlížeče nebo mobilních zařízení.

Ochrana toho nejcennějšího

Stanice Surveillance Station nabízí jednoduchý a výkonný monitorovací systém, který nejlépe ochrání váš dům nebo podnik. Systém snadno nastavíte, efektivně rozmístíte IP kamery a můžete sledovat každé zákoutí pomocí jednoduchého centralizovaného rozhraní pro správu.
Využijte rychlého nastavení pomocí hromadné instalace a skupinové správy kamer.
Systém centralizované správy (CMS) společnosti Synology nabízí výkonné a aktivní nástroje pro systémy s více servery.
Zkraťte čas na odezvu díky okamžitému upozornění na vzniklé mimořádné události.

Rozsáhlá podpora kamer

Vyberte si z více než 2 700 IP kamer 75 značek včetně PTZ a cloud kamer. Díky úzké spolupráci s vybranými prodejci lze kamery ještě lépe uzpůsobit konkrétním projektům.

Certifikace ONVIF Profile S

Stanice Surveillance Station vyhovuje certifikaci ONVIF Profile S a umožňuje tak použít velké množství IP kamer, které vyhovují tomuto standardu. Správcům systému a počítačovým pracovníkům se tak při plánování monitorovacího systému nabízí zjednodušený proces výběru.

Napsat komentář