KONEČNĚ JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ DOMÁCÍ AUTOMATIZACE

Realizujeme jednoduché i rozsáhlé aplikace inteligentních budov s Loxone Miniserverem.

Novinka: S bezdrátovým rozšířením Air lze realizovat domácí automatizaci v již hotových domech nebo při rekonstrukcích. Více zde >.

Jsme certifikovaným partnerem společnosti LOXONE.

Zajišťujeme jak jednotlivé služby podle potřeb a možností zákazníka, tak i komplexní služby od konzultace se zákazníkem, zpracováním projektové dokumentace, instalace veškeré kabeláže silnoproudu i slaboproudu a oživení celého systému podle požadavků zákazníka.
LOXONE je moderní, výkonné a cenově výhodné řešení domácí automatizace. Od ovládání žaluzií až po inteligentní a efektivní regulaci vytápění. Domácí automatizace založená na Loxone Miniserveru, která splňuje všechny aspekty moderního a chytrého ovládání domácnosti. Získejte více informací o možnostech a využití chytrého systému!

Ovládání Vaší domácí automatizace přes webové rozhraní, iPhone, iPad, Android

CHYTRÝ DŮM
Veškeré funkce můžete jednoduše ve Vašem chytrém domě realizovat pomocí Loxone Miniserveru. To je ta pravá centrála domácí automatizace, která se ve Vašem chytrém domě stará o vše – od optimálního stínění až po přesnou a efektivní regulaci pokojové teploty.

Všechny možnosti v jednom systému. Chytrý dům od Loxone umí ještě mnohem víc, než perfektně ovládat rolety. Přesvědčte se sami!

 rozvaděč

LOXONE VÝHODY PRO UŽIVATELE

S Loxone není automatizace domácnosti žádná drahá hudba budoucnosti! Vyvíjíme moderní ovládání domácnosti pro každého: naším cílem je maximalizovat komfort ve vašem domě za nejnižší ceny. Domácí automatizace s Loxone přináší celou řadu výhod. Ty nejdůležitější naleznete v tomto seznamu

Poměr výkon/cena

Vstoupit do světa automatizace si může s Loxone dovolit každý. Za cenu cca 15.000Kč dostanete možnost řídit vaši domácnost přes webové rozhraní (ovládání přes PC a mobilní telefon), APP (speciální aplikace vyvinutá pro Smartphone) a nebo například přes konfigurační software, díky kterému vaše domácnost ožije.

Komfort

Ať už se jedná o ovládání žaluzií a rolet z pohodlí vašeho křesla, nebo inteligentní regulace vytápění, zabezpečení domu, zavlažování zahrady, zapnutí televize….., bude vám Loxone stále na blízku a Vy si budete moci vychutnat tento jedinečný komfort, který nabízí naplno. Budete mít vše pod kontrolou – ať již na stisk vypínače a nebo přes mobilní telefon, PC, …

Svoboda

Řešení od Loxone je unikátní. Užívejte si svobodu a možnost kdykoliv měnit naprogramování elektrických zařízení – s konfiguračním software od LOXONE to zvládne hravě každý, nebo můžete využít našich zkušeností a naprogramování svěřte nám.  Chcete, aby při zapnutí světla v obývacím pokoji také zatáhly žaluzie a vy si mohli vychutnat svůj oblíbený film naplno? S konfiguračním software žádný problém! Stačí nastavit během 5 minut program a změny se okamžitě projeví do celého systému – jak jednoduché. Takto vypadá domácí automatizace v 21. století…

Univerzálnost

Loxone nabízí jedinečný systém ovládání žaluzií, osvětlení, ovládání topení každé místnosti separátně, alarmu, garážových vrat, …. A mnoho dalších zařízení v domě. Loxone je to, co si přejete. Díky inovativní a jedinečné architektuře existuje tisíce možností jak si zpříjemnit život.

Vše k dispozici zdarma online

Pokud jde o řešení, jsme velice otevření podělit se jakoukoliv informaci o systému domácí automatizace Loxone. Softwarové řešení pro konfiguraci a provoz je volně k dispozici, včetně bezplatných on-line informací a příkladů na webu www.loxone.cz.