SPRÁVA  LAN

Správa lokálních počítačových sítí se stala standardní službou poskytovanou naší společností. Využíváme letité zkušenosti s nejrůznějšími topologiemi a typy sítí. Naší činností jsou návrhy a realizace nových sítí CAT6 a vyšší i servis sítí včetně aktivních prvků. Zajišťujeme správu sítí jak pro komerční tak i státní organizace.

Velký důraz klademe na kvalifikovaný, spolehlivý a rychlý servis. Servisní zásahy provádějí výhradně vyškolení technici s několikaletou praxí. Naši certifikovaní pracovníci zabezpečují profesionální servis. Díky naší dceřiné společnosti zajistíme též opravy všech druhů osobních počítačů, monitorů, tiskáren a dalších periferních zařízení, a to i těch, které nebyly zakoupené v naší firmě.  U servisu počítačových sítí nabízíme náročným zákazníkům servisní zásah s uvedením sítě do provozu a případným zapůjčením náhradního aktivního prvku do 4 hodin.

SPRÁVA PC a SERVERŮ

SPRÁVA LINUX

Naše společnost se podílela na instalaci, konfiguraci, ladění a připojení řady internetových serverů v mnoha společnostech. Základním operačním systémem který standardně nasazujeme jako internetový server je LINUX RedHat, Fedora, SUSE nebo Debian. V souvislosti s tímto systémem zmíním i služby, které běžně konfigurujeme : Směrování, NAT, SENDMAIL, APACHE+PHP+MySQL, SSH, FTP, UPS, FIREWALL, VIRTUAL WWW, DNS, MRTG, SQUID, centrální antivirus NOD32 atd.

 

SPRÁVA WINDOWS SERVER + SPRÁVA WINDOWS KLIENT

Naše firma navrhovala, instalovala a implementovala několik desítek firemních (datových či databázovách) serverů s Windows 2000, 2003, 2008, 2012 včetně následného servisu.