DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ & ÚDRŽBA

app_webinterface_mockupČasto si lidé přejí ovládat různé funkce a domácí zařízení na dálku – žaluzie, topení, alarm… S Loxone není nic nemožné – naše jedinečná architektura ovládání na dálku to umožňuje.

Vzdálený přístup po celém světě

Přístup odkudkoliv přes iPod®, iPhone®, iPad®, Android přes APP nebo PC, prostřednictvím webového rozhraní.

Nezáleží na tom, kde se nacházíte, vždy budete mít přehled, co se děje ve Vašem domě. Můžete nastavovat vytápění, alarm, žaluzie, a mnoho více.

Oznámení na email, telefon nebo SMS

Automatické upozorňění na události, které se stanou ve Vašem chytrém domě.

Možnost zaslání oznámení v podobě e-mailu, SMS, řeči převedené na text bez telefonní linky přes internet (spuštění alarmu nebo překročení určité teploty).

centralnifunkce  OVLÁDÁNÍ DOMU S CENTRÁLNÍ FUNKCÍ

K ovládání domu stačí jen jeden stisk tlačítka: S Vaší domácí automatizací od Loxone můžete jednoduše nastavit centrální funkci a užívat si tak komfortu, který nabízí. Zjistěte, jaká centrální funkce je vhodná pro Vás.

Nastavení režimu „hlubokého spánku“

Stisknutím tlačítka při odchodu z Vašeho domu aktivujete celou domácnost do režimu „hlubokého spánku“.

Vypněte večer světla v celém domě a nebo odpojte při odchodu z domova všechny energetické žrouty ze sítě. S Loxone můžete tyto funkce a ovládání domu nastavit v konfiguračním software v několika krocích. Následně je ovládání domu možné jediným tlačítkem nebo přes mobilní telefon a počítač.

Šetřete energii odpojením zařízeních

Úspora energie stisknutím tlačítka. Všechna zařízení v pohotovostním režimu lze odpojit přes centrální funkci.

TV, DVD, HiFi, PC, … spotřebovávají i v pohotovostním režimu energii. Centrální funkcí je můžete jednoduše odpojit a ušetřit tak nemalé finanční prostředky za energii.

Více bezpečnosti – rodičovský zámek

Vypněte centrálně nepoužívané zásuvky v obýváku nebo dětském pokoji a zajistěte tak více bezpečí pro Vaše děti.

Zásuvky v dětském pokoji se tak často nepoužívají. Ovládání domu můžete samozřejmě realizovat i na dálku. S domácí automatizací se Vám nikdy nestane, že se budete vracet zkontrolovat, jestli jste vypnuli troubu nebo jestli některá ze zásuvek zůstala aktivní a nebezpečná pro Vaše děti.

alarm ALARM S LOXONE

Ušetřete za drahý alarm a vsaďte na Loxone. S naším řešením domácí automatizace můžete výhodně vytvořit plnohodnotný alarm bez pořízení dalších komponent!

Použití stávajících komponent

Použijte stávající senzory nebo detektory pohybu, osvětlení, rolety a hudební systém pro Váš alarm.

Pokud se zaznamená pohyb nezvaného hosta, začnou v celém domě blikat světla, vyjedou žaluzie a například Sonos systém začne hrát Rammsteiny na maximální hlasitost. Všechno je možné realizovat díky stávajícím komponentám.

Vzdálená správa a upozornění

Váš Loxone Miniserver Vás upozorní na danou událost přes SMS, email a nebo Vám dokonce zavolá na mobilní telefon!

S iPhone, Android, notebook … Můžete aktivovat alarm odkudkoliv a zkontrolovat stav Vaší domácnosti. V případě poplachu, budete automaticky informováni telefonicky, SMS nebo e-mailu díky Loxone Caller Service.

Individuální nastavení vlastního alarmu

Sestavte si svůj poplašný systém podle Vašich představ. V případě poplachu se spustí Vámi nastavené funkce.

Nastavte si na libovolná tlačítka v domě zapnutí a vypnutí alarmu (například při odchodu z domu), a nebo využijte Vaše pohybové senzory v kombinaci s časovačem, kdy se v noci alarm sám zapne. Nastavte si upozornění na mobilní telefon a další. Volba je jen na Vás!!

JEDNODUCHÁ OBSLUHA A AKTIVACE

Zastřežení/Odstřežení alarmu můžete provézt pomocí tlačítka, pomocí kódu nebo plně automaticky – záleží pouze na Vás, jaké možnosti chcete využít pro Váš bezpečnostní systém.

Příklad: Alarm se může libovolně zapnout dle Vašeho přání. Ať již tlačítkem a nebo v naprogramovaný čas. Jako detektory využijte pohybová čidla, okenní a dveřní senzory a také můžete použít tlačítko v domě, kterým alarm poté utišíte.

statistika  ZAZNAMENÁVÁNÍ STATISTIK

S Loxone můžete jednoduše a cenově výhodně realizovat sledování teplot, zaznamenávání statistik a upozornění na události. Ideální pro serverovny, chladírny, kanceláře a obývací místnosti.

Sledování teplot v serverovně, mrazáku, sauně, …

S Loxone Miniserverem a odpovídajícími teplotními senzory dosáhnete jednoduchého sledování teploty.

Přesnou teplotu můžete díky Miniserveru měřit na jakémkoliv místě budovy. Je možné použít jakýkoliv senzor (venkovní, vnitřní, sauna, dešťový…) od kteréhokoliv výrobce a nebo objednat ověřený a vysoce kvalitní senzor u nás.
Varování a oznámení událostí telefonicky, mailem, SMS

Miniserver je skutečný talent pro komunikaci. LAN rozhraní umožňuje volání, odeslání mailů a SMS.

Miniserver umožňuje automaticky upozornit uživatele na nastavenou událost formou SMS, telefonátu a nebo emailu. Záleží pouze na Vás, na které události budete chtít být informováni přes Loxone Cloud Services.

Inteligentní sledování teploty & Funkce zaznamenávání statistik

V Miniserveru je SD karta (2GB v ceně, možnost upgrade na 16GB), kde jsou zaznamenány data po dobu několika let.

Můžete procházet statistiky, které jsou jasně stanovené v našem konfiguračním softwaru, nebo můžete exportovat do aplikace Excel pro další analýzu.

osvetleni JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ OSVĚTLENÍ

Ovládání osvětlení je jednoduchá záležitost. Vytvoření individuální atmosféry je však běh na dlouhou trať. Než zjistíte, jaká kombinace světel Vám vyhovuje, uplyne mnoho týdnů… S Loxone si můžete dálkové ovládání světel usnadnit!

zaluzie OPTIMÁLNÍ OVLÁDÁNÍ STÍNÍCÍ TECHNIKY S LOXONE

Inteligentní stínící technika se v létě stará o ochlazování místnosti a v zimě naopak o její maximální výhřev. Čtěte více o ovládání stínící techniky s řešením od Loxone – je to jednoduché!

Nakombinujte si svá světla libovolně jak chcete a vytvořte světelné scény pro individuální atmosféru. Na stisknutí jediného tlačítka se rozsvítí požadované osvětlení, nastaví se zvolená barva a intenzita. Chcete také vlastní světelnou scénu?

topeni OVLÁDÁNÍ TOPENÍ

Chcete využívat energii v domě efektivně? Loxone Vám pomůže s plnou kontrolou vytápění! Nalezněte více informací o tom, jak správně regulovat vytápění.

Přesná teplota v každé místnosti

Regulace vytápění Vám umožní nastavení individuální teplotu v každé místnosti v domě přesně podle Vašich potřeb.

V ložnici má každý raději nižší teplotu, než v obýváku. Naopak ani teplota v obýváku není dostatečná například pro ranní hygienu v koupelně. Během celého dne se může teplota měnit dle Vašich požadavků a také dle obývání místností.

Jednoduchý samoučící režim vytápění

Samoučící režim ovládání od Loxone ví, kdy je potřeba začít Váš dům chytře a komfortně vytápět!

Pro tento režim stačí nastavit dobu a teplotu pro každou místnost. V období 2-3 týdnů se systém naučí, jak dlouho trvá vyhřát pokoje na komfortní stanovenou teplotu a reguluje si pak celý okruh sám.

Využijte Vaši energii efektivně

Odeberte pouze tolik energie, kolik opravdu potřebujete. Každá místnost je automaticky regulována zvlášť.

Již se Vám nestane, že v pokoji bude o několik stupňů větší teplota a Vy budete muset větrat. V každé místnosti bude jen taková teplota, kterou si nastavíte. Vysoké teplotní rozdíly v místnostech jsou minulostí.

receklace ÚSPORA ENERGIE V DOMÁCNOSTI S LOXONE

Loxone Miniserver je tady od toho, aby Vám pomohl s tímto problémem a pomohl ušetřit ročně až několik tisíc za úsporu energie v domácnosti.

Regulace jednotlivých místností: Snížíme náklady na vytápění

Definujte si Vámi perfektní teplotu pro každou místnost zvlášť a spotřebujte tolik energie, kolik je skutečně pro vytápění Vašeho chytrého domu potřeba.

Inteligentní regulace vytápění od Loxone Vám umožní spotřebovat pouze potřebné množství energií na vytápění jednotlivých místností. Zjistěte více o možnostech ovládání topení!

Lepší izolace pomocí automatických žaluzií sníží spotřebu energií

Je známo, že nejvíce tepla uniká a vniká dovnitř skrze okna. Pomocí regulace stínící techniky lze tento efekt jak v létě, tak v zimě redukovat na minimum.

S Loxone můžete rolety nebo žaluzie ovládat v závislosti na na slunečním svitu, úhlu postavení slunce nebo intenzity teploty slunečního záření.

Odpojte jednoduše všechny žrouty „drahé“ energie od elektrické sítě

Spotřebiče v pohotovostním režimu mají nezanedbatelný odběr elektřiny a výše účtu každým rokem naskakuje pouze kvůli těmto zařízením o tisíce korun.

Vypněte všechna zařízení TV, video, DVD přehrávač, hifi věž nebo PC jednoduchým stisknutím tlačítka. S Loxone je můžete jednoduše odpojit na dálku přes centrální funkci.

STMÍVEJTE SVĚTLA A ŠETŘETE TAK ENERGII

V noci je jasné světlo pro náš zrak hodně nepříjemné. Nechte Vaše světla automaticky stmívat přirozeným způsobem!

Moderní osvětlení umožňuje stmívání osvětlení. Jakmile se setmí, tak se světla automaticky ztlumí na 60%. Během dne mohou klidně svítit na 80% a nikdo nic nepozná.

multimedia OVLÁDÁNÍ HUDBY & MULTIROOM AUDIO

S Loxone máte ovládání hudby a multiroom audio systému ve Vaší inteligentní domácnosti plně pod kontrolou. Získejte více informací o těchto možnostech!

Téma domácí automatizace a multiroom audia patří bezesporu k sobě. Česky řečeno ozvučení více místností variabilními zdroji (např. v kuchyni může hrát rádio a v obývacím pokoji Vaše oblíbené CD, které již nemusíte nosit pořád u sebe). Samozřejmě i řešení domácí automatizace od Loxone řeší potřebu multiroom audia.

Optimální podpora pro multiroom audio systém

Nechte si hrát v každé místnosti jinou muziku podle Vašeho přání

Multiroom audio systémy umožňují přehrávání hudby z více zdrojů. Systém od Loxone podporuje řadu výrobců multiroom audio systémů jako Sonos, Squeezerbox nebo CasaTunes. S Loxone je můžete integrovat kdykoliv budete chtít.

Nejjednodušší ovládání: Ovládání hudby přes vypínač

Stisknutím vypínače se hudba zapne. Jednodušeji to již nelze!

S Loxone můžete ovládat jakýkoliv povel přehrávače pomocí tlačítka. Můžete tak zapnout nebo vypnout hudbu v místnosti, zesílit/zeslabit, přeladit…, prostě vše co Vás napadne.

 pristupovy_system PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM – ELEKTRONICKÝ ZÁMEK

Pro Vaši domácnost nebo firmu je teď s Loxone a použitím elektrického klíče jednoduché nastavit přístupový systém. Přizpůsobte si svůj elektronický zámek tak, aby vyhovoval Vašim potřebám.